0 532 625 9439

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Mutfak Duvarı Kırma

Mutfak Duvarı Kırma

Mutfağınızı genişletmek, balkonunuzu içe almak amacı ile duvar yıkımı ihtiyaçlarınızda yardımınıza koşuyoruz.

Mekanı genişletmek ve dekore etmek amacı ile yapılacak tadilatlarda duvarlarınız çevreye ve eşyalarınıza zarar vermeden yıkılır. Zemin ve duvar kaplamalarınız (seramik, kalebodur, fayans) sorunsuzca ve çok uygun fiyatlarla kırılır.

Duvar yıkımı maliyetleri ise yıkılacak olan yerin boyutuna göre değişir. Duvarınızın büyüklüğü ya da küçüklüğü bu konuda önemli yer tutar.Büyük olan duvarlar daha çok zaman harcayarak ve iş gücünü fazla gerektirdiği için maliyeti de o oranda fazladır.

Eğer duvar yıkımı için profesyonel aletleriniz yoksa bu aletlerden edinip para harcamaktansa işi bilen ve gerekli aletleri bulunan ustalara bırakmak daha mantıklı bir karardır. Fakat ehil firmalarımız uygun fiyatlarla, sizlere hizmet etmek için beklemektedir. Ehil firmalarından yardım almanız hem sizin için hem de yıkımı gerçekleştirilecek olan yerin sağlıklı bir şekilde yıkılması açısından çok doğru bir karar olur.

12 Temmuz 2018
163 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Yıkım Kırım, Yıkım Kırım İşleri, Kırım Yıkım, Kırım Yıkım İşleri, İstanbul Yıkım Kırım İşleri, İstanbul Kırım Yıkım İşleri, Yıkım Kırım Hafriyat, Bina Yıkım Kırım, Bina Yıkım ve Kırım, Moloz Atım, Moloz Atımı, Moloz Atımı İstanbul, Moloz Hattı, Moloz Hattı İstanbul, Alo Moloz Hattı, Alo Moloz Hattı İstanbul, Moloz Hattı, İstanbul Moloz Hattı,