0 532 625 9439

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hidrolik Raylı Beton Kesme

Hidrolik Raylı Beton Kesme

Hidrolik Raylı Beton Kesme

Firmamızın sunmuş olduğu beton kesme hizmetleri kapsamında hidrolik raylı beton kesme yöntemi son derece tercih edilen pratik bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. İşte bu son derece pratik olan yöntem hakkında sizlere bu yazımız içerisinde bilgilendirmelerde bulunacağız. Böylelikle sizler de bu yöntem hakkında detaylı bilgilere sahip olacak ve hizmet talep ettiğinizde daha bilinçli hareket edebileceksiniz.
Beton Kesme Nasıl Yapılır?
Hidrolik beton kesme işlemi birçok alanda uygulanabilmektedir. Bu yöntemin en büyük avantajı herhangi bir şekilde titreşim yapmaması, toz çıkarmaması ve binanın diğer yapılarına zarar vermemesi nedeniyle oldukça işlevsel bir yöntem olmaktadır.
Hidrolik beton kesme işlemi sırasında kesim yapılacak betona ilk olarak raylı bir sistem döşenmektedir. Bu sayede ray üzerinde hareket eden makine duvarı kesmektedir. Bu makine sayesinde 60 cm’e kadar delme işlemleri gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.
Avantajları
Firmamız tarafından sunulan beton delme hizmetleri sayesinde hiçbir şekilde toz çıkmadan kesme işlemlerini yapmak mümkün olmaktadır. Bu sayede sizleri beton kesme işlemlerinin ardından çok ağır temizlik işleri beklemeyecektir. Böylelikle işleriniz kısa süre içerisinde bitecek ve derhal kullanıma hazır bir hale gelebilecektir.
Hem yatay hem de dikey olarak sabitlenebilen bu sistem sayesinde yüksek yerlerde dahi kesim işlemleri yapılabilmektedir. Ancak buradaki işlemler için ekstra teçhizat kullanımı gerekebilmektedir.
Hidrolik beton kesmenin avantajlarından bir diğeri de titreşim oluşturmamasıdır. Bu sayede binada ikamet eden ya da çalışan kimseler sizlerin bu işleminden rahatsız olmayacaklardır. Böylelikle herhangi bir vicdan azabı duymadan çok kısa süre içerisinde işinizi bitirebilir ve ardından da hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Son olarak avantajlarından biri olarak sayabileceğimiz husus ise betonun diğer noktalarına zarar vermemesi olarak ifade edilebilir. Nitekim hilti ya da kompresör kullanarak yapılan kesme işlemlerinde betonların çeşitli yerlerinde çatlamalar meydana gelebilmekte ve bu da çeşitli tehlikelere davetiye çıkarabilmektedir. Ancak bunun yanı sıra hidrolik beton kesme işleminde herhangi bir çatlak ya da sair bir hasarın oluşması söz konusu olmamaktadır. Bu sayede de gönül rahatlığıyla bu sistemi kullanabilmeniz mümkündür.
Avantajlarının yanı sıra bu sistemin dezavantajlarına da değinecek olursak çok fazla bir şey söyleyemeyiz ancak söyleyebileceğimiz tek şey dar alanlarda bu sistemi kullanmanın zor olacağıdır. Zira ray döşemek için geniş bir alan olması gerekmektedir. Eğer alan dar ise bu durumda karot, hilti ya da kompresör kullanmak daha mantıklı olmaktadır.
Hidrolik Beton Kesme Ücreti
Hidrolik raylı beton kesme işlemi sırasında elektrik ve su kullanıldığı için masraflar da az olmaktadır. Bu kapsamda firmamızın sizlere sunmuş olduğu bu hizmet aynı zamanda piyasadaki emsallerine göre daha uygun olması ile de kazananlar yine sizler olmaktasınız. Böylelikle en makul ve uygun fiyatlara hizmetlerden faydalanabilmek için sizleri de bir an evvel sitemize bekliyoruz.
Ücretsiz Keşif
Eğer sizler de hidrolik raylı beton kesme ücreti konusunda ne kadar tutacağını merak ediyorsanız o halde bizleri arayarak ücretsiz bir şekilde keşif yapılmasını talep edebilirsiniz. Ustalarımız en kısa süre içerisinde sizlere ulaşacak ve bu sayede işlem yapılacak yer gözden geçirilecektir. Bu sayede de hizmetin ücreti daha da net bir şekilde ortaya çıkacaktır.
Tüm bu hizmetlerden faydalanabilmek için sizleri de en yakın zamanda bekliyoruz. Bizlere ulaşabilmek için iletişim sekmesinde yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Firmamız sizlere 7/24 hizmet sağladığından ulaşmanız da kolay olacaktır. İstediğiniz tarih ve saatte de hizmetlerden faydalanabilmeniz mümkündür.

12 Temmuz 2018
172 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Yıkım Kırım, Yıkım Kırım İşleri, Kırım Yıkım, Kırım Yıkım İşleri, İstanbul Yıkım Kırım İşleri, İstanbul Kırım Yıkım İşleri, Yıkım Kırım Hafriyat, Bina Yıkım Kırım, Bina Yıkım ve Kırım, Moloz Atım, Moloz Atımı, Moloz Atımı İstanbul, Moloz Hattı, Moloz Hattı İstanbul, Alo Moloz Hattı, Alo Moloz Hattı İstanbul, Moloz Hattı, İstanbul Moloz Hattı,