0 532 625 9439

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Fayans Ve Seramik Kırma

Fayans Ve Seramik Kırma

Fayanslarınızı konusunda uzman ustalar ile kırıyoruz. Metre karesi ne olursa olsun fayans kırma işlerinizi kaliteli ve ekonomik fiyatlarla yapıyoruz.

Eviniz veya işyerinizdeki yer ve duvar kaplamalarından sıkıldınız ve yenilemek mi istiyorsunuz? Fayans üstüne fayans yapıştırmak istemiyor ve zemini temizlemek istiyorsanız kırma işlemleri gözünüzü korkutmasın!

Yer ve duvar kaplamanız fayans, seramik, kalebodur, granit ne olursa olsun kırma işlerini işin uzmanına bırakın. Kaliteli ve temiz işçiliğimizle arkamızda artık bırakmadan çıkan moloz hafriyatları çuvallanarak atılmaktadır.

12 Temmuz 2018
216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Yıkım Kırım, Yıkım Kırım İşleri, Kırım Yıkım, Kırım Yıkım İşleri, İstanbul Yıkım Kırım İşleri, İstanbul Kırım Yıkım İşleri, Yıkım Kırım Hafriyat, Bina Yıkım Kırım, Bina Yıkım ve Kırım, Moloz Atım, Moloz Atımı, Moloz Atımı İstanbul, Moloz Hattı, Moloz Hattı İstanbul, Alo Moloz Hattı, Alo Moloz Hattı İstanbul, Moloz Hattı, İstanbul Moloz Hattı,